Fuar ve Organizasyon

2005 yılından itibaren her yıl, teknolojinin kalbinin attığı Cebit Eurasia İstanbul’un giriş çözümlerini sağlayan ekibimiz, tecrübesiyle Türkiye’nin Emitt, Marka, Uluslar arası Eczacılık Fuarı, Perakende Günleri gibi diğer önde gelen fuarlarında da giriş sistemi çözümlerini sunmaktadır

Fuar Giriş ve Geçiş Kontrol Sistemleri faydaları:

-Kişiye özel tasarlanabilen kartlar sayesinde hem ziyaretçilerin hem de personellerin giriş çıkış kontrolü kolaylıkla sağlanır.
-Giriş çıkış sırasında toplanan veriler ERP programları  entegrasyonu ile depolanıp sorgulanması da mümkün olur.
 -Biletli geçiş sistemlerinde kullanılan kiosklar ile müşteriler kendi biletlerini kesebilir ve turnikelerde bu biletleri okutarak geçiş yapabilmeleri olanağı sunulur. Bu sayede otomatik geçiş işlemleri çok daha hızlı hale gelir.

Fuar Giriş ve Geçiş Kontrol Sistemleri işleyişi:

Sunduğumuz yüksek hızlı etiket yazıcılar ile basılan yaka kartları veya EdiSecure kart yazıcıları tarafından basılan plastik kartlar fuar görevlileri tarafından ziyaretçilerine dağıtılır. Kapı giriş kontrolünü sağlayan görevliler, yüksek tarama hızına sahip barkod okuyucu ve el terminalleri ile kartlar üzerindeki barkodları kolaylıkla, hızlı ve güvenli bir şekilde okutur. El terminali ya da barkod okuyucular ile kaydedilen veriler, veri tabanına aktarılır. Barkod sistemlerinin haricinde bütün bu uygulamalar RFID teknolojisi kullanılarak da yapılabilir, geçiş noktalarında barkod okutma yapmadan daha estetik ve hızlı geçişler sağlanabilir. Böylece ziyaretçiler ve fuar hakkında istatistiki veriler tutulabilir ve istenilen analizler kolaylıkla yapılarak gelecek yıllar için temel oluşturur.

Bu amaçla firmamız tarafından kullanılan teknolojiler:

-El Terminalleri
-Kart Yazıcılar
-RDIF sistemleri
-Barkod okuyucular
-Etiket Yazıcılar
-Turnike Sistemleri
-Kiosk Terminaller

Fuar ve Organizasyonlar için değişik amaçlarla kullanılan geçiş kontrol sistemleri  :

-Personel Takip Sistemleri
-Turnike Geçiş Sistemleri
-Kartlı Geçiş Sistemi
-Otomatik Geçiş Sistemi
-Personel Devam Kontrol Sistemi