Üretim Takibi

Büyük ERP ve MRP projelerinin başarılı bir şekilde işlemesi için gerekli veri akışının sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Bu noktada size yardımcı olmak ve üretimi gerçek zamanlı takip edebilmenizi sağlamak, tedarik zincirinizin ve dolayısıyla üretiminizin aksamasına engel olmak için teknolojinin tüm olanaklarını kullanımınıza sunarız.

Ürün takibi otomasyonunu en iyi seviyeye çıkartmak için BOER Bilişim olarak sizlere işletmenize en uygun olan ürün takip sistemini sunuyoruz.

Üretim Takibi Çözümlerinin Faydaları ve İşleyişi:

Üretim hattı, kayan bant – konveyör şeklinde ise endüstriyel sabit barkod okuyucular ve kameralar, sensörler, hacim ve ağırlık ölçerler, verifikasyon sistemleri, aplikatörler, inkjet sistemleri, RFID gate’leri, PLC uygulamaları ve özel yazılımlar gibi bileşenlerin oluşturduğu sistemler sayesinde üretim takibi en kesin şekilde sağlanır.

 

İstasyon bazlı üretim yapan alanlar için üretim noktaları arası transferin takibini en iyi şekilde sağlamak için RFID ve RLTS(Real Time Locating System) sistemleri kullanılır ve üretimin her anının gereken yerlere raporlanması mümkün olur.

 

Otomotiv üretiminde sıkça kullanılan Kanban sistemini elektronik ortama entegre ederek, sistemin hatasız işlemesini sağlarken her türlü veriye anında ve her yerden erişimi de çok kolay hale gelir.

 

Bu Amaçla Firmamız Tarafından Kullanılan Teknolojiler:

-          Barkod Okuyucular

-          RFID Okuyucular

-          RFID Antenler

-          El terminalleri